Szokująca interwencja policji i pogotowia na mieleckich błoniach

  • 13.08.2020, 19:43 (aktualizacja 13.08.2020, 22:43)
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Szokująca interwencja policji i pogotowia na mieleckich błoniach fot. DD Do zdarzenia doszło na błoniach za Hotelem Polskim.
W czwartek 13 sierpnia mielecka policja i zespół ratowników medycznych interweniowali wobec dwóch nastolatek, z którymi nie było kontaktu. Do zdarzenia doszło na błoniach miejskich za Hotelem Polskim.

Osoby spacerujące po błoniach miejskich w Mielcu za Hotelem Polskim zauważyły dwie 14-letnie dziewczyny, które zachowywały się w bardzo dziwny sposób i nie było z nimi kontaktu

Na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe i policja. Nastolatki zostały przetransportowane do szpitala. Policjanci skontaktowali się także z rodzicami dziewczynek.

Policjanci sprawdzają, czy nastolatki były pod wpływem alkoholu lub substancji odurzających.

 


Czytaj także:


 

SzB

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
I?
I? 14.08.2020, 00:20
And?

Pozostałe