Prezes firmy Ankol napisała książkę. Mamy zdjęcia z promocji [FOTO]

  • 13.08.2020, 12:41
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Prezes firmy Ankol napisała książkę. Mamy zdjęcia z promocji [FOTO] fot. Ankol Anna Kolisz prezentuje swoją książkę podczas mieleckiej premiery.
Prezes znanej w regionie firmy "Ankol" - Anna Kolisz wydała książkę pt. "Anna Kolisz Inspiruje". Ostatnio w Mielcu miała miejsce promocja wydawnicza na której pojawili się lokalni samorządowcy, przedstawiciele kulturalnych organizacji pozarządowych i przyjaciele autorki. To debiut pisarski znanej w regionie biznewoman.


W Gali uczestniczyło wielu zaproszonych gości: przedstawiciele władz samorządowych i powiatowych, zaprzyjaźnieni przedsiębiorcy, przyjaciele i pracownicy ANKOLu.

Premierowe wydanie nowej książki cieszyło się ogromnym zainteresowaniem i zachwyciło wszystkich zgromadzonych. 

Autorka dzieli się w niej własnymi doświadczeniami i inspiracjami, które niezbędne są do przejścia drogi od marzeń do realizacji posiadanej wizji, założonych celów, by stać się szczęśliwym i spełnionym w życiu.


Książka jest skierowana zatem do wszystkich, którzy mają siłę, odwagę i szukają inspiracji do metamorfozy, spełniania swoich pasji i samorealizacji. Wskazuje również, że inspiracje są drogowskazem do osobistego rozwoju, realizacji celów, osiągania sukcesów i szczęścia, niezależnie od obszaru działania.

 

 

SzB

Zdjęcia (7)


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Hanson
Hanson 16.08.2020, 08:43
Lord of War w rodzaju żeńskim
A
A 13.08.2020, 22:47
No cóż gustu nie można kupić, proponuję poczytać o Coco Chanel mniej znaczy więcej. Bez jadu z mojej strony.

Pozostałe