Remont na ul. Wojska Polskiego. Jak posuwają się prace? [FOTO]

  • 13.08.2020, 12:24 (aktualizacja 14.08.2020, 14:03)
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Remont na ul. Wojska Polskiego. Jak posuwają się prace? [FOTO] Fot. Starostwo Mielec Ulica wkrótce będzie oddana do użytku.
Wkrótce na ulicy Wojska Polskiego zakończy się kompleksowy remont nawierzchni, chodników oraz ścieżek rowerowych. Prace przebiegają zgodnie z harmonogramem. Zakończenie inwestycji planuje się na koniec sierpnia.

 Ulica Wojska Polskiego przebudowywana jest na trzech kluczowych dla Specjalnej Strefy Ekonomicznej odcinkach:

  • od ul. Cyranowskiej do Bramy Głównej SSE z pominięciem ronda, które remontuje Urząd Miejski (planowo rondo ma powstać do października 2020 r.),
  • od Bramy Głównej SSE do ronda przy Agencji Rozwoju Przemysłu,
  • od ronda przy ARP do skrzyżowania przy zakładzie Colfarm

Na wspomnianych odcinkach większość najtrudniejszych prac została już wykonana. Została ułożona między innymi nowa nawierzchnia asfaltowa, natomiast chodniki oraz ścieżki rowerowe zostały poszerzone do wymaganych rozmiarów. Pozostało jeszcze wymalować znaki poziome oraz w kilku miejscach dokończyć ułożenia chodników.

Na wspomnianą inwestycję Powiat Mielecki otrzymał wysokie, bo sięgające ponad 6 milionów złotych dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych. Pozostała część - ponad 4 miliony złotych to wkład własny Powiatu Mieleckiego. 

 

 

MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe