Nocne poszukiwania zaginionej staruszki z Szydłowca. Policjanci, strażacy, myśliwi i psy przetrząsnęli lasy

  • 15.07.2020, 11:37 (aktualizacja 15.07.2020, 11:59)
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Nocne poszukiwania zaginionej staruszki z Szydłowca. Policjanci, strażacy, myśliwi i psy przetrząsnęli lasy Fot. KPP Mielec W poszukiwania zaangażowało się wiele osób.
80-letnia mieszkanka Szydłowca wyszła wczoraj na spacer do lasu i nie wróciła. Kilkudziesięciu policjantów oraz strażaków, a także okoliczni mieszkańcy i myśliwi szukali jej przez kilka godzin. Kobieta odnalazła się cała i zdrowa, w odległości około 2 kilometrów od domu.

Wczoraj przed godz. 23, dyżurny mieleckiej Policji przyjął zgłoszenie o zaginięciu 80-letniej mieszkanki Szydłowca

starsza kobieta wyszła z domu do lasu około godz. 19 i nie wróciła. Członkowie rodziny szukali kobiety, jednak kiedy poszukiwania nie dawały efektu, postanowili powiadomić policję.

Komendant ogłosił alarm dla jednostki. Do poszukiwań skierowano kilkudziesięciu policjantów. Do akcji wkroczyły policyjne psy tropiące, uczestniczyli w nich także strażacy oraz mieszkańcy. Około godz. 1.30, siedzącą w lesie kobietę zauważył strażak ochotnik z Rzędzianowic.

Na miejsce wezwano załogę karetki pogotowia. Kobieta wróciłą pod opiekę rodziny.

 


CZYTAJ TAKŻE:


 

MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe