Jak rozwinie się Mielec? Debatowali o tym mieszkańcy [FOTO, VIDEO]

  • 15.07.2020, 08:32 (aktualizacja 15.07.2020, 13:15)
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Jak rozwinie się Mielec? Debatowali o tym mieszkańcy [FOTO, VIDEO] Fot. UM Mielec W SCK zgromadziło się kilkadziesiąt osób.
Wczoraj (14 lipca) odbyła się debata na temat kierunków rozwoju Mielca. Prowadzili ją: prezydent Jacek Wiśniewski, Bogdan Bieniek, Joanna Kruszyńka, Zdzisław Nowakowski, Łukasz Gajdowski, Krzysztof Ślęzak oraz Jan Wanatowicz. W debacie aktywny udział wzięli także mieszkańcy.

Pod koniec ubiegłego roku projekt mieleckiego magistratu „Razem dla lepszego jutra – Mielec miastem dialogu” zakwalifikował się do drugiego etapu naboru w ramach programu Rozwój Lokalny. Do zdobycia są wielomilionowe granty.

W ramach starań o uzyskanie takiego dofinansowania opracowany będzie Plan Rozwoju Lokalnego i Plan Rozwoju Instytucjonalnego dla miasta Mielca.

Debata służyć ma wyciągnięciu kluczowych wniosków z diagnozy sytuacji Mielca na potrzeby opracowania wspomnianego planu.

 

 


CZYTAJ TAKŻE: 


 

MW

Zdjęcia (9)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe