Tlenek węgla w jednym z mieleckich mieszkań! Interweniowali strażacy

  • 14.07.2020, 13:22 (aktualizacja 14.07.2020, 14:36)
  • K. Radoń

Podziel się:

Oceń:

Tlenek węgla w jednym z mieleckich mieszkań! Interweniowali strażacy fot. K. Radoń Na miejsce bardzo szybko przybyli strażacy.
Strażacy interweniowali przy ulicy Kocjana w Mielcu. W jednym z mieszkań włączył się alarm wykrywający tlenek węgla. Na miejsce wezwano strażaków. Do zdarzenia doszło w piątek 10 lipca.

 

Do zdarzenia doszło w piątek (10 lipca) przed godziną 9. Na miejsce bardzo szybko przyjechali strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Mielcu. 

Strażacy przy użyciu urządzeń pomiarowych sprawdzili pomieszczenia mieszkania pod kątem obecności tlenku węgla. Wynik wykazał obecność czadu. Wcześniej z mieszkania ewakuowano wszystkich mieszkańców. Nie doszło do żadnego zatrucia. 

Na szczęście nikomu nic się nie stało, a mieszkanie zostało przewietrzone.

Strażacy rekomendują, że najlepszym sposobem walki z czadem jest instalacja czujników, które w alarmowej sytuacji powiadomią mieszkańców o zagrożeniu. To nie pierwsze tego typu zdarzenie w Mielcu w ostatnim tygodniu. 

 


Czytaj także:


K. Radoń

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe