Miejsce pracy w Gminnym Zakładzie Aktywności w Maliniu zachowane

  • 13.07.2020, 17:10 (aktualizacja 13.07.2020, 20:29)
  • KR

Podziel się:

Oceń:

Miejsce pracy w Gminnym Zakładzie Aktywności w Maliniu zachowane Fot. UG w Tuszowie Narodowym. Wizyta była okazją do poruszenia bardzo ważnych spraw związanych z funkcjonowaniem zakładu.
W czwartek (9 lipca) Gminny Zakład Aktywności Zawodowej w Maliniu gościł wiceministra sprawiedliwości Marcina Warchoła, który podczas wizyty zapoznał się z funkcjonowaniem zakładu i aktualną sytuacją spowodowaną skutkami pandemii COVID-19. W czasie pandemii zakład była realnie zagrożony trudnościami związanymi w codzienną działalnością.

Wiceminister pomógł w uzyskaniu zgody Prezesa Zarządu PFRON na zmianę przeznaczenia części środków Zakładowego Funduszu Aktywności, co umożliwi wypłacenie wynagrodzeń w lipcu pracownikom z niepełnosprawnościami. Zadeklarował również wsparcie w postaci składania zamówień na usługi poligraficzne w Gminnym Zakładzie Aktywności Zawodowej w Maliniu.

 


Czytaj także:


KR

Zdjęcia (5)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe