Są wyniki badań na obecność koronawirusa kapłanów z dębickiej parafii!

  • 09.07.2020, 11:15 (aktualizacja 09.07.2020, 11:32)
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Są wyniki badań na obecność koronawirusa kapłanów z dębickiej parafii! Są wyniki badań księży z dębickiej parafii.
Kapłani z parafii św. Jadwigi w Dębicy nie mają koronawirusa. Badania przeprowadzone u siedmiu księży są ujemne.

Tym samym kwarantanna kończy się dzisiaj o północy, a jutro parafia wraca do normalnej pracy.

Jak pisze w komunikacie ks. Ryszard Piasecki proboszcz parafii - Dotychczas nie ma pozytywnych wyników u osób, które miały kontakt z Ks. Janem. On sam czuje się dobrze, przebywa w domu rodzinnym na kwarantannie, która w jego przypadku potrwa znacznie dłużej. Wróci do parafii po całkowitym zwalczeniu wirusa. Prałat dziękuje także parafianom  za modlitwę, życzliwość i opanowanie.

 

Przypomnijmy w parafii Św. Jadwigi w Dębicy inspektor sanitarny zarządził kwarantannę po tym, jak u jednego z księży wykryto koronawirusa. Kapłan był na urlopie i prawdopodobnie tam się zaraził. 

 


Czytaj także:


SzB

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe