W sobotę wieczornica na Polanie Niezłomnych w Szydłowcu

  • 08.07.2020, 11:37 (aktualizacja 08.07.2020, 11:43)

Podziel się:

Oceń:

W sobotę wieczornica na Polanie Niezłomnych w Szydłowcu Fot. Fb Klubu Historycznego Prawda i Pamięć Już w sobotę plenerowa wieczornica.
Klub Historyczny Prawda i Pamięć zaprasza na krótką wieczornicę poświęconą pamięci Polaków bestialsko pomordowanych przez bandy ukraińskich nacjonalistów na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej.

- Dołącz do nas, razem zapalimy znicze i odmówimy modlitwę za naszych Rodaków z Polskich Kresów - zapraszają organizatorzy akcji.

Spotkanie jest zaplanowane na 11 lipca na godzinę 11.00 na Polanie Niezłomnych w Szydłowcu.

Klub Historyczny Prawda i Pamięć jest organizacją zrzeszającą dorosłych i młodzież, którzy poświęcają swój wolny czas i siły aby popularyzować historię Narodu Polskiego, Podkarpacia i Ziemi Mieleckiej.
 


CZYTAJ TAKŻE:



Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe