Wiceminister Sprawiedliwości Marcin Warchoł jedzie do Mielca! Po co?

  • 09.07.2020, 09:06 (aktualizacja 09.07.2020, 10:26)
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Wiceminister Sprawiedliwości Marcin Warchoł jedzie do Mielca! Po co? fot. Sejm RP Wiceminister Marcin Warchoł odwiedzi dziś mielecki szpital.
Wiceminister Sprawiedliwości Marcin Warchoł będzie dziś w czwartek 9 lipca w Mielcu. Przyjedzie do mieleckiego szpitala specjalistycznego, gdzie oficjalnie przekaże specjalne urządzenie, które zostało zakupione dla mieleckiej lecznicy z Funduszu Sprawiedliwości.

Ministerstwo Sprawiedliwości zdecydowało się przekazać potrzebne fundusze na zakup urządzenia, które potrzebne jest do diagnozowania obecności koronawirusa w organizmie. 

 

Sprzęt został zakupiony z Funduszu Sprawiedliwości i zostanie dziś przekazany na potrzeby laboratorium mikrobiologicznego, które realizuje badania diagnostyczne w mieleckim szpitalu.

 

Marcin Warchoł w Mielcu był już kilka razy w 2019 roku przed wyborami parlamentarnymi. Uczestniczył żywo w dyskusji na temat działalności mieleckiego zakładu Kronospan. Wspólnie z Ministrem Zbigniewem Ziobro ogłosił rok temu wznowienie dochodzenia w kwestii ewentualnego zanieczyszczenia środowiska przez mielecki zakład. Niestety do tej pory Prokuratura Krajowa nie poinformowała opinii publicznej, czy skierowała wobec zakładu jakikolwiek zarzut. Minister Marcin Warchoł, obiecał także interwencje w sprawie mieleckiej Fundacji SOS Życie w Mielcu, która boryka się z brakiem pełnego kontraktu NFZ na realizacje programu profilaktycznego raka piersi. Czy dziś minister Marcin Warchoł przeniesie dla Mielca pozytywne informacje? 

 

Wizyta ministra Marcina Warchoła zaplanowana jest na godzinę 14 w szpitalu w Mielcu

 


Czytaj także:


SzB

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe