Minister Sprawiedliwości jedzie do Mielca! Po co?

  • 03.07.2020, 09:42 (aktualizacja 03.07.2020, 17:02)
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Minister Sprawiedliwości jedzie do Mielca! Po co? fot. KR Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro będzie w Mielcu w piątek 3 lipca.
Dziś region mielecki odwiedzą politycy Solidarnej Polski w tym, Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro, wiceminister Marcin Warchoł i regionalni politycy m. in. poseł Marta Kurowska i senator Mieczysław Golba. Politycy planują spotkanie dziś w Mielcu przy Samorządowym Centrum Kultury. Będą przekonywać do wyboru Prezydenta Andrzeja Dudy i chwalić lokalnych strażaków.

Politycy Solidarnej Polski odwiedzili już region mielecki przed wyborami parlamentarnymi. Wtedy wsparli kandydaturę Marcina Warchoła, który kandydował wtedy na posła z Podkarpacia. Tym razem politycy Solidarnej Polski będą wspierać kandydaturę prezydenta Andrzeja Dudy.

W 219 roku Minister Sprawiedliwości i jednocześnie Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro mówił o Kronospanie. Wspomniał o tym, że śledztwo dotyczące mieleckiego zakładu nie powinno być umorzone. Cała sprawa została przeniesiona do prokuratury krajowej. Do tej pory nie znamy ustaleń prokuratorów w tej sprawie. 

Dziś na Podkarpaciu Zbigniew Ziobro zwraca uwagę na niezwykle ważna pomoc strażaków ochotników podczas ostatniej powodzi, która miała miejsce w naszym regionie. W Mielcu także spotka się z lokalnymi drużynami OSP.

Zbigniew Ziobro około godziny 17:45 wspólnie z delegacjami złoży kwiaty w Tuszowie Narodowym przy pomniku gen. Sikorskiego w związku z 77. rocznicą śmierci generała. Następnie o godzinie 18:30 politycy spotkają się z strażakami ochotnika mi i dziennikarzami przy budynku SCK w Mielcu. 

AKTUALIZACJA: Wydarzenie w Mielcu odwołane. Minister odwiedzi tylko Tuszów Narodowy. 

 


Czytaj także:


SzB

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe