Rozbudowa kanalizacji w dwóch miejscowościach tuszowskiej gminy

  • 02.07.2020, 13:17

Podziel się:

Oceń:

Rozbudowa kanalizacji w dwóch miejscowościach tuszowskiej gminy Fot. UG Tuszów Narodowy W dwóch miejscowościach będzie rozbudowana kanalizacja.
Dzięki pozyskanej pożyczce gmina rozbuduje kanalizację w Tuszowie Narodowym i Tuszowie Małym.

Dzięki pożyczce z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie możliwa będzie rozbudowa kanalizacji w dwóch miejscowościach gminy Tuszów Narodowy.


30 czerwca wójt gminy Tuszów Narodowy Andrzej Głaz podpisał umowę pożyczki z WFOŚiGW  w Rzeszowie.  Pozwoli ona na rozbudowę odcinków sieci kanalizacji sanitarnej podciśnieniowej w miejscowościach Tuszów Narodowy i Tuszów Mały. 


Planowany koszt całkowity zadania to 1 milion 235 tysięcy złotych. Pożyczka jest w 50 proc. umarzalna.
 


CZYTAJ TAKŻE:Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe