W drugiej turze wyborów niektórzy będą mieć pierwszeństwo głosowania. Sprawdź kto!

  • 02.07.2020, 18:18 (aktualizacja 02.07.2020, 18:36)
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

W drugiej turze wyborów niektórzy będą mieć pierwszeństwo głosowania. Sprawdź kto! fot. SzB Minister Zdrowia uważa, że trzeba wprowadzić pewnie ułatwienia w procesie głosowania.
Minister zdrowia Łukasz Szumowski proponuje, żeby podczas drugiej tury wyborów prezydenckich osoby po 60. roku życia, kobiety w ciąży, osoby z małymi dziećmi do lat 3, a także osoby niepełnosprawne, miały prawo wejść poza kolejnością do lokalu wyborczego.

Minister zdrowia Łukasz Szumowski zdrowia przyznał na antenie TVP Info, że głosowanie w wyborach prezydenckich tradycyjne, przy urnach, będzie bezpieczne, bo trzymamy się reguł sanitarnych.

Jednocześnie zapowiedział wprowadzenie w zaleceniach sanitarnych dla lokali wyborczych ułatwień dla pewnych grup społecznych, które będą stały w kolejkach.

WIĘCEJ informacji TUTAJ >>

 

 

SzB

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe