Zajęcia dla dzieci na mieleckim basenie

  • 02.07.2020, 11:46 (aktualizacja 02.07.2020, 13:11)
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Zajęcia dla dzieci na mieleckim basenie Fot. archiwum W planie zajęć jest m.in basen.
Mielecki MOSiR przygotował dla dzieci ofertę Rekreacyjnych Zajęć Wakacyjnych.

W poniedziałek 6 lipca rozpocznie się pierwszy tygodniowy turnus podczas którego dzieci pod opieką instruktora będą mogły uczestniczyć w zajęciach rekreacyjnych połączonych z wypoczynkiem na terenie letnich basenów MOSiR przy ulicy Kusocińskiego.

Oprócz korzystania z basenów oraz gier i zabaw sportowych przewidywane są także wyjścia do kina.

Podczas każdego turnusu utworzone zostaną 4 grupy 12-osobowe. Każde dziecko musi posiadać maseczkę ochronną na twarz. Koszt jednego tygodnia (z posiłkiem w postaci drugiego śniadania) wynosi 50 zł.

Odbędzie się osiem pięciodniowych turnusów – cztery w lipcu i cztery w sierpniu.

Zapisy przyjmuje kasa MOSiR-u przy ulicy Solskiego 1 (trybuna wschodnia) w godzinach 7-15. Dodatkowe informacje: tel. 17 787 4853; 17 787 4854.

MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe