Do Mielca przyleciał helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Dlaczego?

  • 25.06.2020, 10:11 (aktualizacja 25.06.2020, 10:33)
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Do Mielca przyleciał helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Dlaczego? fot. Pogotowie Ratunkowe w Mielcu Lot śmigłowca LPR miał miejsce w czwartek 25 czerwca.
Od kilku dni planowany był w mielcu specjalistyczny lotniczy transport pacjenta, który wymagał dalszego leczenia w innym ośrodku. Początkowo lot helikoptera był planowany na poniedziałek, ale trudne warunki atmosferyczne nie pozwoliły na ten lot. Helikopter przyleciał dopiero dziś - w czwartek 25 czerwca w godzinach rannych.

Decyzją mieleckich lekarzy pacjent został dziś przetransportowany z Mielca do Tarnowskich Gór na Śląsku, do specjalistycznego ośrodka leczniczego. Zdaniem lekarzy nie dało się zrealizować transportu karetką i tylko lot helikoptera wchodził w grę. 

 

Helikopter LPR przyleciał dziś we czwartek 25 czerwca w godzinach porannych. Pacjent bezpiecznie został już przetransportowany na Śląsk. 

 

Przy mieleckim szpitalu już od kilku lat funkcjonuje specjalna płyta lotniskowa dla helikopterów. Miejsce to wykorzystywane jest w przypadku realizacji specjalnych transportów na zamówienie szpitala czy pogotowia ratunkowego. 

 

Zobacz także:

 

SzB

Zdjęcia (5)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe