FKS Stal Mielec otrzymała licencję na grę w ekstraklasie!

  • 24.06.2020, 20:06 (aktualizacja 24.06.2020, 20:13)

Podziel się:

Oceń:

FKS Stal Mielec otrzymała licencję na grę w ekstraklasie! Fot. FKS Stal Mielec To dobra wiadomość dla mieleckiego klubu.
PGE FKS Stal Mielec w przypadku awansu do ekstraklasy może być spokojna o rozgrywki. Komisja licencyjna Polskiego Związku Piłki Nożnej przyznała mieleckiej drużynie licencję. Musi jednak zapłacić 10 tysięcy za naruszenie przepisów.

24 czerwca na posiedzeniu plenarnym, Komisja Odwoławcza ds. Licencji Klubowych PZPN rozpatrzyła odwołania Klubów I ligi ubiegających się o awans do rozgrywek Ekstraklasy na sezon 2020/2021. Komisja postanowiła przyznać licencję na rozgrywki Ekstraklasy w sezonie 2020/2021 Klubom:

– FKS Stal Mielec z obowiązkiem zapłaty kwoty 10.000 zł za naruszenie dyscypliny procesu licencyjnego;

– Stomil Olsztyn z obowiązkiem zapłaty kwoty 10.000 zł za naruszenie dyscypliny procesu licencyjnego;

– Olimpia Grudziądz z obowiązkiem zapłaty kwoty 10.000 zł za naruszenie dyscypliny procesu licencyjnego;

– GKS 1962 Jastrzębie na stadionie zastępczym w Gliwicach przy ul. Okrzei 20 z obowiązkiem zapłaty kwoty 7.500 zł za naruszenie dyscypliny procesu licencyjnego.

Odwołanie Klubu Radomiak Radom zostanie rozpatrzone w przyszłym tygodniu. Do tego czasu Klub ma czas na uzupełnienie niezbędnej dokumentacji.

Powyższe decyzje są ostateczne.


CZYTAJ TAKŻE:Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe