Bestialstwo! Pies przywiązany linką do drzewa [FOTO]

  • 23.05.2020, 10:10 (aktualizacja 23.05.2020, 10:30)

Podziel się:

Oceń:

Bestialstwo! Pies przywiązany linką do drzewa [FOTO] Fot. UG Czermin Odwiązywanie psa od drzewa.
Pies został znaleziony w Dąbrówce Osuchowskiej (gmina Czermin) przez tamtejszego mieszkańca. Zwierzaka prawdopodobnie ktoś porzucił, przywiązując go w bestialski sposób na metalowej lince do drzewa.

Druga hipoteza wskazana przez służby wskazuje, że pies mógł się złapać w zastawione wnyki przez bezdusznego kłusownika. Pies był bardzo wystraszony i wycieńczony. Dochodzenie i postępowanie wyjaśniające prowadzi policja.

- Pracownicy gminy w Czerminie wraz z wójtem i funkcjonariuszami Rewiru Dzielnicowych w Czerminie zaopiekowali się psem do czasu przyjazdu specjalisty, który zabrał zwierzę do schroniska dla zwierząt w Ropczycach - informują urzędnicy.

Trwają poszukiwania właściciela psa. Jeśli właściciel psa rozpoznaje zwierzę, prosimy o kontakt z gminą Czermin

- Jeśli ktoś tego psa celowo tam pozostawił na śmierć lub jeśli kłusownik rozpoznaje swoje „arcydzieło" w postaci wnyk to zalecamy o kontakt z policją i lekarzem...- dodają pracownicy gminy.

 

CO JESZCZE NA PORTALU:

>>>Zakłócał mszę, wyzywał księży, znieważył policjantów

>>>Pies, który zaatakował strażnika, znów biegał po ulicy

>>>MIELEC: Poszukiwani dyrektorzy dwóch przedszkoli i szkoły podstawowej

>>>Samochód w rowie

Zdjęcia (4)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe