Pies, który zaatakował strażnika, znów biegał po ulicy

  • 22.05.2020, 20:41
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Pies, który zaatakował strażnika, znów biegał po ulicy Fot. archiwum Zaniepokojeni sąsiedzi zaalarmowali funkcjonariuszy.
Temat psa z ulicy Majowej powraca. Mieleccy strażnicy miejscy i policjanci interweniowali na prośbę mieszkańców zaniepokojonych widokiem włóczącego się psa. Jest to ten sam pies, który nie tak dawno, podczas kontroli Straży Miejskiej, zaatakował jednego z funkcjonariuszy.

Przypomnijmy. Mieleccy strażnicy otrzymywali od już jakiegoś czasu sygnały od sąsiadów w sprawie psa, który często uciekał z jednej z posesji przy ul. Majowej. Funkcjonariusze mieli sprawdzić w jakich warunkach żyje pies i czy ma  odpowiednią opiekę.

9 maja weszli więc na teren posesji, nie widząc psa. Zwierzę było jednak spuszczone i widząc strażników, rzuciło się na nich. Jeden z funkcjonariuszy został pogryziony. Został opatrzony na pogotowiu.

Niedawno sytuacja znów się powtórzyła. Zaniepokojeni sąsiedzi poprosili o interwencję. 

  - 20 maja około godziny 8.30 funkcjonariusze Straży Miejskiej i policji interweniowali w sprawie psa, który uciekł z posesji. Jest to ten sam pies, który nie tak dawno, podczas kontroli Straży Miejskiej, zaatakował jednego z funkcjonariuszy. Właściciel psa odmówił przyjęcia mandatu, dlatego sprawa znajdzie finał w sądzie - informuje Marietta Mateja - Nowak z Urzędu Miejskiego w Mielcu

MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe