MIELEC: Poszukiwani dyrektorzy dwóch przedszkoli i szkoły podstawowej

  • 22.05.2020, 19:48 (aktualizacja 23.05.2020, 10:34)

Podziel się:

Oceń:

MIELEC: Poszukiwani dyrektorzy dwóch przedszkoli i szkoły podstawowej Fot. UM w Mielcu. Konkurs przeprowadzi komisja konkursowa powołana przez prezydenta Mielca.
Urząd Miejski w Mielcu ogłosił 3 konkursy na dyrektorów placówek oświatowych. Na zgłoszenia czeka do 16 czerwca.

Zarządzeniami Prezydenta Miasta Mielca z 21 maja ogłoszone zostały konkursy na stanowiska dyrektora Przedszkola Miejskiego nr 3 przy ul. Ossolińskich oraz Przedszkola Miejskiego nr 4 przy ul. Spółdzielczej 2., a także na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej nr 9 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Władysława Jasińskiego „Jędrusia” w Mielcu.

Oferty należy składać do 16 czerwca do godz. 15.30 na adres Urzędu Miejskiego w Mielcu. Nie dopuszcza się składania ofert w postaci elektronicznej.

Konkurs przeprowadzi komisja konkursowa powołana przez Prezydenta Miasta Mielca. O terminie i miejscu przeprowadzenia postępowania konkursowego kandydaci zostaną powiadomieni indywidualnie listem poleconym za potwierdzeniem odbioru. 

Więcej informacji o wymogach i warunkach przystąpienia do konkursu znajduje się na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Mielcu, lub >>>KLIKNIJ TUTAJ<<<

CO JESZCZE NA PORTALU?

>>>Bestialstwo! Pies przywiązany linką do drzewa [FOTO]

>>>Awaryjne lądowanie samolotu na lotnisku w Mielcu

>>>Z REGIONU. Ukradł z kościoła obrazy i schował je na strychu

>>>Rusza dodatkowy nabór do przewozów autobusowych. 3 razy większe dofinansowanie!

>>>Z PODKARPACIA: Nastolatek został trafiony strzałą w głowę


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
jas
jas 2 dni temu, 14:25
szukajcie na polach z truskawkami,pis kazał im zbierać
deptak
deptak 23.05.2020, 22:34
Najwięcej nauczycieli jest w UM i Radzie Powiatu tam szukajcie.

Pozostałe