Mielecka młodzież z I LO w nietypowy sposób uczciła setną rocznicę Bitwy Warszawskiej [VIDEO]

  • 15.08.2020, 14:06

Podziel się:

Oceń:

Mielecka młodzież z I LO w nietypowy sposób uczciła setną rocznicę Bitwy Warszawskiej [VIDEO] Fot. Screen z nagrania. Uczniowie zdalnie nagrali utwór muzyczny.
Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Konarskiego w Mielcu postanowili specjalnie przygotowanym utworem upamiętnić setną rocznicę Bitwy Warszawskiej.

Bitwa Warszawska należy niewątpliwie do najważniejszych w naszej historii. W obchody stulecia tego wydarzenia włączyli się uczniowie I LO w Mielcu, którzy pod kierownictwem Macieja Fijałkowskiego przygotowali utwór muzyczny na rocznicę bitwy.

Bitwa Warszawska zwana zwyczajowo zwanej również Cudem nad Wisłą była najważniejszą i decydującą batalią wojny polsko-bolszewickiej. 
Historycy mówią, że jest to jedna z najważniejszych bitew w dziejach Europy a nawet świata.

Zobacz nagranie video:


CZYTAJ TAKŻE:Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe