W poniedziałek pielgrzymi ruszą na Jasną Górę. Obejrzyj ich hymn!

  • 15.08.2020, 12:03 (aktualizacja 15.08.2020, 13:20)
  • MW

Podziel się:

Oceń:

W poniedziałek pielgrzymi ruszą na Jasną Górę. Obejrzyj ich hymn! Fot. Diecezja Tarnów/ ks. Kostrzewa W tym roku pielgrzymka będzie nieco inna
Już 17 sierpnia z Tarnowa wyruszy Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Msza św. na Placu Katedralnym pod przewodnictwem biskupa tarnowskiego Andrzeja Jeża rozpocznie się o 7.30. W tym roku pielgrzymka będzie mieć formę sztafetową. Wiele osób będzie szło duchowo, łącząc się z pielgrzymami.

Może w tym pomóc m.in. pielgrzymkowy hymn i nagrany teledysk.

Utwór "Idźcie", czyli hymn XXXVIII PPT na Jasną Górę, autorstwa tarnowskiego zespołu JEDNO swym tekstem nawiązuje do hasła tegorocznej Pielgrzymki i jego przesłania. 

Utwór znajdzie się na debiutanckiej płycie zespołu JEDNO.

 
 
 

 

MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe