Podkarpaccy posłowie ZA PODWYŻKAMI diet! Mamy listę nazwisk

  • 15.08.2020, 13:26 (aktualizacja 15.08.2020, 17:13)
  • GL/opr. DJ

Podziel się:

Oceń:

Podkarpaccy posłowie ZA PODWYŻKAMI diet! Mamy listę nazwisk Fot. facebook F. Kapinosa, K. Skowrońskiej Posłowie zadecydowali za podwyżkami diet.
Piątkowe głosowania w Sejmie zdominował temat podwyżek dla polityków, od posłów, przez wicewojewodów, wojewodów, aż do Prezydenta RP i Pierwszej Damy.

Sejm przyjął nowelizację przepisów podwyższającą płace samorządowców, parlamentarzystów i ministrów oraz innych osób zajmujących "kierownicze stanowiska w państwie". Za podwyżkami była większość posłów. Po wejściu przepisów w życie wynagrodzenia tych grup będą powiązane z wysokością płac sędziów Sądu Najwyższego.

Za przyjęciem nowelizacji podwyższającej wynagrodzenia dla parlamentarzystów było 386 posłów. Sprzeciw zgłosiło 33 posłów, a 15 wstrzymało się od głosu. W całości zagłosowały przeciwko(...)
  CZYTAJ WIĘCEJ >>  

GL/opr. DJ

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
adam
adam 15.08.2020, 18:35
hieny i tyle to polacy powinni ustalac wynagrodzenie a nie sami sobie to chore
ZM
ZM 15.08.2020, 15:56
W czasie kiedy ludzie traca miejsca pracy,obniza sie im pensje zeby nie upadaly zaklady pracy - podwyzki dla nierobow z parlamentu i to w takiej wysokosci to jest rozboj w bialy dzien!!!! Rzad na podkarpaciu robi waly {niestety nie te przeciwpowodziowe} a kasta doi budzet az strach sie bac!!!!

Pozostałe