Gra miejska. Przejdź szlakiem mieleckich rzeźb

  • 10.08.2020, 11:04 (aktualizacja 10.08.2020, 13:57)
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Gra miejska. Przejdź szlakiem mieleckich rzeźb Fot. SCK Mielec Jedna z licznych rzeźb na terenie Mielca.
Ile pomników i rzeźb miejskich mamy w naszym mieście? Pewnie niewielu mielczan wie, że jest ich blisko 30. Teraz mamy możliwość, by je poznać! Dom Kultury SCK przygotował grę miejską „Szlakiem mieleckich rzeźb".  Pretekstem do jej powstania jest okrągła rocznica lokacji miasta. 

Organizatorzy gry miejskiej przygotowali specjalne mapy, które poprowadzą wszystkich ciekawych historii rzeźb szlakiem miejskim.

Mapy są do dyspozycji w:

  • Domu Kultury SCK,
  • Muzeum Historii Regionalnej Pałacyk Oborskich,
  • Hotelu Polskim
  • Urzędzie Miasto Mielca

. Mapę można też pobrać TUTAJ


Wystarczy tylko wyjść na pieszy spacer lub przejażdżkę rowerową, zabrać ze sobą telefon (aby zeskanować kody QR pod rzeźbami i poznać ich ciekawe historie), wstąpić po drodze po mapę i ruszyć wyznaczoną trasą! 


Jest też wersja skrócona gry adresowana do najmłodszych mielczan. Na dzieci czeka specjalna trasa po Parku Oborskich! Trzeba tam zbierać litery znajdujące się przy rzeźbach i rozwiązać hasło. 


CZYTAJ TAKŻE:


 

MW

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe