Wojsko wkroczy do miasta. Urząd Miejski apeluje o zachowanie spokoju

  • 04.08.2020, 06:30 (aktualizacja 04.08.2020, 08:06)
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Wojsko wkroczy do miasta. Urząd Miejski apeluje o zachowanie spokoju Fot. UM Zostaną przeprowadzone gminne ćwiczenia obronne.
W czwartek, 20 sierpnia, w godzinach 6:30 – 16:30 na terenie Radomyśla Wielkiego zostaną przeprowadzone gminne ćwiczenia obronne z udziałem Wojsk Obrony Terytorialnej.

W dniu ćwiczenia na terenie miasta Radomyśl Wielki oraz Urzędu Miejskiego będą wykonywały zadania operacyjne Wojska Obrony Terytorialnej, w związku z tym prosi się mieszkańców o zachowanie spokoju i niereagowanie na widok przemieszczających się żołnierzy WOT.

- W przypadku planowej wizyty w Urzędzie Miejskim prosimy zabrać ze sobą dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający tożsamość - informuje Urząd Miejski w Radomyślu Wielkim.

 


CZYTAJ TAKŻE:


 

MW

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
M.M
M.M 05.08.2020, 12:42
Tytuł musi powalać i zmuszać do czytania???? Wystarczyło napisać że to ćwiczenia WOT. A komentarz----- "w związku z tym prosi się mieszkańców o zachowanie spokoju i niereagowanie na widok przemieszczających się żołnierzy WOT." ----godny GW.

Pozostałe