Ulica Biernackiego zamknięta - sprawdź co się stało

  • 06.07.2020, 19:28 (aktualizacja 06.07.2020, 20:05)
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Ulica Biernackiego zamknięta - sprawdź co się stało fot. KR Ulica Biernackiego została wyłączona z ruchu.
Duży odcinek ulicy Biernackiego w Mielcu został wyłączony z ruchu. MPGK informuje, że doszło dzisiaj do awarii sieci kanalizacyjnej.

Przypomnijmy, dziś do zapadnięcia się fragmentu ulicy Biernackiego w Mielcu. Duża dziura była zagrożeniem dla przejeżdżających samochodów. Konstrukcja ulicy jest uszkodzona co groziło kolejnym zapadnięciom. 

Zobacz >> Zapadła się ulica w Mielcu

Służby miejskie dziś o godzinie 16 ruszyły do naprawy ulicy. W związku z tym całkowicie wyłączona z ruchu będzie ulica Biernackiego, od skrzyżowania z Al. Niepodległości do skrzyżowania z ul. Staffa.

 

 


Czytaj także:


 

 

SzB

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe