Wiceminister Sprawiedliwości Marcin Warchoł w Tuszowie Narodowym. Co przywiózł lokalnym strażakom?

  • 04.07.2020, 10:18

Podziel się:

Oceń:

Wiceminister Sprawiedliwości Marcin Warchoł w Tuszowie Narodowym. Co przywiózł lokalnym strażakom? Fot. FB M. Warchoła Druhowie z OSP Ławnica otrzymali pieniądze na zakup wozu strażackiego.
Wieczorem w piątek (3 lipca) do Tuszowa Narodowego miał przyjechać Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro, ale okazało się, że nie zdąży dojechać. W jego zastępstwie przyjechał wiceminister Marcin Warchoł. Dla lokalnych drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych przekazał pieniądze na nowy wóz strażacki oraz mundury bojowe.

Wiceminister Marcin Warchoł podpisał podpisał umowę z wójtem gminy Andrzejem Głazem na promesę o wartości 250 tysięcy złotych na zakup wozu strażackiego dla OSP Ławnica.

Dla tuszowskiej gminy z Funduszu Sprawiedliwości zostały przekazane także mundury dla:

- To już 20 milionów złotych z Fundusz Sprawiedliwości na wsparcie Ochotniczych Straży Pożarnych z Podkarpacia - mówił wiceminister Marcin Warchoł.

 Z Funduszu Sprawiedliwości zostanie zakupiony także sprzęt do diagnostyki koronawirusa, który zostanie przekazany mieleckiemu szpitalowi

Co roku 4 lipca w Tuszowie Narodowym miejscowe władze samorządowe organizują uroczystości związane z rocznicą śmierci gen. Władysława Sikorskiego. W tym roku mija 77 lat od tragicznej śmierci generała.
 


CZYTAJ TAKŻE:


Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe