W Mielcu kontrolują czy nosisz maseczkę!

  • 03.07.2020, 15:05 (aktualizacja 03.07.2020, 15:51)
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

W Mielcu kontrolują czy nosisz maseczkę!  fot. UM Strąznicy sprawdzają, czy mieszkańcy noszą maseczki w autobusach komunikacji miejskiej.
Od kilku dni trwa wspólna akcja przeprowadzana przez mieszane zespoły funkcjonariuszy Straży Miejskiej i kontrolerów MKS. Funkcjonariusze sprawdzają, czy mieszkańcy noszą maseczki w autobusach komunikacji miejskiej.

W związku z obowiązującym w dalszym ciągu w naszym kraju stanem epidemii, Mielecki Magistrat i Miejska Komunikacja Samochodowa Sp. z o. o. w Mielcu przypominają pasażerom o obowiązku zakrywania twarzy i nosa przy pomocy odzieży lub jej części, maski, maseczki, przyłbicy albo kasku ochronnego podczas przejazdu autobusami komunikacji miejskiej.

 

Funkcjonariusze sprawdzają, że pasażerowie autobusów noszą maseczki. Warto przypomnieć, że maseczki nosić trzeba jeszcze m. in. w sklepach, czy urzedach. Trzeba także stosować zasady reżimu sanitarnego. 

 

 


Czytaj także:


SzB

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Evo
Evo 04.07.2020, 08:14
Dlatego przestaje jeździć MKS bo nie lubię Evo
Piotr Ś
Piotr Ś 03.07.2020, 17:35

Wnioskuje, że kontrole wykonywane sa przez dwoch pracownjkow MKS i dwoch pracownikow Strazy miejskiej.
Za połowę kwoty wydawanej łącznie
Na pensje tych 4 pracowników, proponuję swoje usługi w temacie kontroli i przypominania klientom MKS o zakrywaniu ust i nosa w myśl stosownego rozporządzenia Rady Ministrów.

Pozostałe