To będzie prezent dla Mielca z okazji 550-lecia miasta

  • 29.06.2020, 08:08 (aktualizacja 29.06.2020, 08:18)
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

To będzie prezent dla Mielca z okazji 550-lecia miasta fot. UM W Mielcu na pamiątkę jubileuszu 550-lecia powstanie okolicznościowy mural.
Mural okolicznościowy upamiętniający 550 lecie lokacji Mielca już wkrótce może stać się ozdobą na jednym z budynków miasta. Magistrat ma już projekt jubileuszowego muralu.

Mielecki magistrat ma już jego projekt dostosowany do pięciokondygnacyjnego budynku, a co do jego umiejscowienia o tym zadecydują już  sami mieszkańcy Mielca.

Lokalizacja, która uzyska najwięcej głosów będzie skonsultowana  z zarządcą nieruchomości. Na propozycje mielecki urząd  czeka do poniedziałku 29 czerwca.

Opinie na temat lokalizacji muralu można przekazać do biura promocji i sportu w Urzędzie Miejskim w Mielcu, a także napisać na mediach społecznościowych miasta. 

 


Czytaj także:


SzB

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe