"Wszystko trwało kilka chwil. Woda błyskawicznie wdzierała się na podwórka i do domów" - szokująca relacja z terenów zalanych

  • 29.06.2020, 07:30 (aktualizacja 29.06.2020, 07:50)
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

"Wszystko trwało kilka chwil. Woda błyskawicznie wdzierała się na podwórka i do domów" - szokująca relacja z terenów zalanych fot. P. Pilch Żywioł uszkodził wiele dróg i mostów administrowanych przez Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich.
-Wszystko trwało kilka chwil. Woda błyskawicznie wdzierała się na podwórka i do domów. Naprawa potrwa znacznie dłużej-tak mieszkańcy zalanych terenów opowiadali o wydarzeniach ostatnich dni -. W niedzielę 29 marca zalane miejscowości odwiedził zarząd województwa i wojewoda Ewa Leniart.

-Wszystko trwało kilka chwil. Woda błyskawicznie wdzierała się na podwórka i do domów. Naprawa potrwa znacznie dłużej-tak mieszkańcy zalanych terenów opowiadali o wydarzeniach ostatnich dni - opowiadają mieszkańcy. 

>> Powiat przeworski pod wodą! Zobacz rozmiar katastrofy! [FOTO]

W niedzielę 29 czerwca  tereny najbardziej dotknięte żywiołem odwiedzili wojewoda Ewa Leniart, europoseł Bogdan Rzońca, marszałek Władysław Ortyl, wicemarszałek Piotr Pilch, dyr. Podkarpackiego Zarządu Dróg Wojewódzkich Piotr Miąso oraz radni Joanna Bril i Wojciech Zając.

(fot. P.Pilch, T.Zimny)

FOTO poniżej 


Czytaj także:


SzB

Zdjęcia (13)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe