Dawid czeka na Twoją pomoc

  • 25.06.2020, 13:40

Podziel się:

Oceń:

Dawid czeka na Twoją pomoc Fot. Starostwo powiatowe w Mielcu. Trwa zbiórka na rehabilitację Dawidka.
Pani Izabela prosi o pomoc dla swojego chorego 13-letniego syna Dawida. Jej wrażliwość a przede wszystkim miłość do syna inspiruje nas do pokazania jej walki.

Dawidek ma 13 lat. Choruje na epilepsję i ma wadę OUN - czyli zakażenia grzybicze ośrodkowego układu nerwowego. To grupa chorób o bardzo poważnym rokowaniu i dużej śmiertelności.

Dawidek bardzo mało mówi. Z otoczeniem porozumiewa się werbalnie, mimiką lub gestami. Nadal nosi pampersy i nie sygnalizuje potrzeb fizjologicznych - mówi pani Izabela. Dawid jest nosicielem bakterii pneumokokowej i do dziś robię mu drenaże, by nie zadławił się własną wydzieliną z gardełka. Ma problemy z mięśniami, ma również padaczkę, która na dzień dzisiejszy jest lekooporna. Dawid również ma ADHD i autoagresję. Ma tylko IV komorę mózgową sprawną, ale nie ma rdzenia i połączeń komór - kontynuuje pani Izabela.

Na stronie https://pomagam.pl/yeng44br jest prowadzona zbiórka na rehabilitację Dawidka. Jak mówi Pani Izabela, dzięki pomocy Dawid chodzi coraz więcej na rehabilitację. Robi duże postępy.

Bardzo dziękuję Państwa dobre serca, ale nadal prosimy o pomoc w dalszym jego leczeniu. Na leczenie i rehabilitację Dawida zbieramy również nakrętki. Gdyby ktoś z Państwa chciał je przekazać, proszę o kontakt przez stronę https://pomagam.pl/yeng44br

 
 


CZYTAJ TAKŻE:


Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe