Przez remonty prowadzone w jednym czasie ciężko zdążyć do pracy

  • 31.05.2020, 12:44 (aktualizacja 31.05.2020, 13:25)

Podziel się:

Oceń:

Przez remonty prowadzone w jednym czasie ciężko zdążyć do pracy Fot. AŁ W dni robocze w godzinach szczytu w tym miejscu tworzą się duże korki.
Nie milkną echa trwającego remontu dojazdowych ulic do mieleckiej strefy. Chodzi o ulicę Przemysłową i Wojska Polskiego. Najnowsze sygnały naszych czytelników dotyczą przebudowy ulicy Wojska Polskiego od ronda ARP w kierunku Kronospanu.

Za inwestycję odpowiadają Urząd Miejski w Mielcu (ul. Przemysłowa) oraz Starostwo Powiatowe w Mielcu (ul. Wojska Polskiego). Problem w tym, że obydwa remonty prowadzone są w jednym czasie, mocno ograniczając dojazd do bramy głównej mieleckiej strefy. Zamknięcie ruchu powoduje duże korki i utrudnienia, a rowerzyści muszą nadkładać dużo drogi, by dostać się do pracy.

- Coś tu jest nie tak zorganizowane; aby dostać się rano do pracy, muszę czekać w ogromnych korkach. Mieszkam w Mielcu i wyjeżdżam z domu o 6.15 i nie mogę na godzinę 7.00 zdążyć do pracy. Kto zaakceptował taką organizację ruchu - pyta zbulwersowany czytelnik.

- Z każdymi remontami wiążą się utrudnienia. Jeżeli takie utrudnienia są na tym odcinku, to sprawdzimy, dlaczego one występują. Każdy remont, budowa czy przebudowa musi mieć zaakceptowaną reorganizacje ruchu - odpowiada Maciej Jemioło, członek Zarządu Powiatu Mieleckiego.

- Akurat tym odcinkiem nie jeździłem, żeby to sprawdzić. Utrudnienia będą, jeśli chcemy mieć lepszy dojazd w przyszłości. Sprawdzimy, z czego ten problem wynika i jeżeli tak jest, że taki krótki odcinek jedzie się 40 minut, to jest to zastanawiające. Sytuację sprawdzimy - dodaje Maciej Jemioło.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

>>>Kłopotliwy milion dla Mielca. Jedna inwestycja kosztem drugiej?

>>>Gdzie jest paw? Porwany z własnego podwórka

>>>Jeszcze w czerwcu kibice wrócą na stadiony. Mielec czeka z niecierpliwością

>>>251 pielęgniarek jest zakażonych. Dwie w stanie ciężkim


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Pracownik.
Pracownik. 04.06.2020, 21:48
Starosta i pracownicy starostwa nie jeździ do pracy na strefę, wiec nie ma problemu. Wykonawca rozkopał ulice na calej długości, a wydaje mi się że to nie było konieczne, tym bardziej że np od bramy zachodnoej do skrzyrzowania na Cyrance wyłaczpno 1 pas ruchu i noc się nie działo przez prawie 2 miesiące.
Małomiasteczkowy płaczek
Małomiasteczkowy płaczek 31.05.2020, 20:45
Co za płaczek z tego czytelnika. W większych miastach jak się dojeżdża do pracy godzinę, to mówi się że jest blisko. Przez trzy lata wyjeżdżałem z domu o 3.30 żeby zdążyć na 6 do roboty, a ten płacze że nie może dojechać. Wystarczy wcześniej wstać.

Pozostałe