Reklama

Reklama

Interwencja Straży Pożarnej przy ul. Kocjana [FOTO, VIDEO]

Opublikowano: 16 maja 2020 18:19
Autor: K. Radoń

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Dzisiaj (16 maja) po godz. 17, dyżurny operacyjny Straży Pożarnej w Mielcu, odebrał zgłoszenie o wyczuwalnym zapachu spalenizny z jednego z mieszkań przy ulicy Kocjana w Mielcu. Na miejsce niezwłocznie skierował zastępy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej. O fakcie powiadomiona została również policja.

Reklama

Co więcej na portalu:

Kiedy strażacy przyjechali pod wskazany w zgłoszeniu adres, stwierdzili że w budynku panuje lekkie zadymienie. Jego źródłem okazała się przypalona potrawa. 

W akcji brały udział trzy zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Mielcu oraz Policja. 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 7 miesięcy temu | ocena +0 / -0

    aga

    ZNOWU JAJECZNICA NA CEBULI SIĘ ZJARAŁA

  • 7 miesięcy temu | ocena +0 / -0

    Aga

    ZNOWU JAJECZNICA NA CEBULI SIĘ ZJARAŁA BO NA OSIEDLU LOTNIKÓW KOCJANA I DUCHA ŚW SKNERY ŻRĄ TO NA ŚNIADANE I KOLACJE PRZEJŚĆ SIĘ NIE DA CHODNIKIEM TAK WALI LUDZIE CZY JESZCZE WAM TO SIĘ NIE ZNUDZIŁO