Jak będzie wyglądał 1 listopada w Mielcu?

  • 29.10.2020, 10:50 (aktualizacja 29.10.2020, 11:06)
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Jak będzie wyglądał 1 listopada w Mielcu? Fot. archiwum Cmentarze będą w tym roku mniej zatłoczone.
Cały kraj objęty jest czerwoną strefą, co wiąże się z licznymi obostrzeniami. Święto Wszystkich Świętych będzie w tych okolicznościach wyglądało inaczej - w tym roku musimy zmodyfikować nieco swoje plany, tak by nie gromadzić się tłumnie przy grobach oraz unikać dużych skupisk ludzi.

Przy wszystkich mieleckich cmentarzach od kilku dni dostępne są urządzenia do sterylizacji dłoni. Podobnie jak w każdym innym miejscu na zewnątrz, tak i na terenie cmentarza obowiązuje zasłanianie nosa oraz ust.

Już od jutra (30 października) na ulice Mielca wyjedzie więcej autobusów MKS. Zwiększona częstotliwość odjazdów poza Uroczystościami Wszystkich Świętych podyktowana jest głównie troską o zdrowie mieszkańców Mielca.

Mimo znacznie zwiększonej floty autobusów, które pojawią się w Mielcu, pamiętajmy, że jeden autobus może zabrać ograniczoną liczbę osób. Jest to jeden z obowiązków nałożonych na MKS w związku z ograniczeniami w czerwonej strefie. Na mocy obostrzeń, autobus może zapełnić się w 30 procentach.

Czytaj także: Nie ma kto zrobić zakupów? Mielecki MOPS będzie pomagał

MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe