Nie ma kto zrobić zakupów? Mielecki MOPS będzie pomagał

  • 29.10.2020, 10:32 (aktualizacja 29.10.2020, 10:50)
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Nie ma kto zrobić zakupów? Mielecki MOPS będzie pomagał Fot.Agnieszka Piekarska Starsze osoby proszone są o niewychodzenie z domu.
Na terenie całego kraju rozciąga się czerwona strefa, a seniorzy proszeni są o niewychodzenie z domu. Osoby starsze, niepełnosprawne lub samotne z Mielca mogą zwrócić się w tym trudnym czasie do MOPS-u.

Osoby starsze, samotne bądź niepełnosprawne, które potrzebują pomocy w zrobieniu zakupów produktów żywnościowych, higienicznych bądź farmakologicznych mogą zgłaszać się telefonicznie w godzinach pracy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mielcu, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 14:00 pod numerem telefonu 17 787 57 32 lub 17 787 57 33.

W celu sprawnego przeprowadzenia akcji, osoby zainteresowane powinny przygotować listę niezbędnych produktów oraz środki finansowe.

Czytaj także: Tragiczny wypadek w okolicach Mielca. Wózek widłowy przygniótł młodego mężczyznę


Wszystkie osoby, chcące dołączyć do akcji pomocowej w roli wolontariusza proszone są o kontakt telefoniczny z PKPS pod numerem telefonu 17 583 16 76.

Czytaj także: Trudności w skontaktowaniu się z punktem pobrań, by zrobić test na COVID-19. Są dodatkowe numery telefonów

MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe