Hybrydowe nauczanie w jednej ze szkół naszego powiatu

  • 25.09.2020, 13:40 (aktualizacja 28.09.2020, 11:17)

Podziel się:

Oceń:

Hybrydowe nauczanie w jednej ze szkół naszego powiatu Fot. Archiwum To kolejna szkoła w powiecie mieleckim, która ma problemy przez koronawirusa.
Po uzyskania zgody organu prowadzącego oraz pozytywnej opinii Państwowego Inspektora Sanitarnego w Mielcu, dyrekcja Szkoły Podstawowej w Borowej zdecydowała o przejściu placówki w tryb nauczania hybrydowego. Jedna z klas przechodzi na nauczanie zdalne.

Szkoła Podstawowa w Borowej przechodzi w hybrydowy stan nauczania. Zdalne nauczanie zostaje wdrożone w klasie VI a. Nauczanie dla pozostałych klas pozostaje bez zmian.


- Zawiesza się na czas oznaczony prowadzenie działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej w klasie VI a Szkoły Podstawowej w Borowej w okresie od 25 do 30 września ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną powodującą zagrożenie zdrowia uczniów i pracowników Szkoły Podstawowej w Borowej - czytamy w zarządzeniu dyrektora szkoły.


Przeczytaj także: Ponad 1,5 tysiąca zakażonych w kraju! Powiat mielecki też na liście


W okresie czasowego zawieszenia zajęć zadania oddziału VI a są prowadzone z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Wcześniej w powiecie mieleckim swoją stacjonarną działalność zawiesiły Społeczna Szkoła Podstawowa w Glinach Małych, Zespół Szkół w Jaślanach oraz Szkoła Podstawowa w Otałęży. O tym pisaliśmy TUTAJ>>>

Kłopoty nie ominęły również ZST w Mielcu, gdzie 9 nauczycieli przebywa na kwarantannie. Więcej na ten temat TUTAJ>>>


Przeczytaj także: Ozdoby świąteczne wyprzedziły znicze. Nawet do jesieni nie zaczekali


 


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe