Przedszkole w Jaślanach zamknięte przez koronawirusa. Jest też wniosek o zawieszenie zajęć w szkole

  • 11.09.2020, 12:35 (aktualizacja 11.09.2020, 13:37)

Podziel się:

Oceń:

Przedszkole w Jaślanach zamknięte przez koronawirusa. Jest też wniosek o zawieszenie zajęć w szkole Fot UG Tuszów Narodowy Zespół Szkół w Jaślanach może zawiesić działalność.
Powiatowy Inspektor Sanitarny od 11 do 18 września zawiesił stacjonarne funkcjonowanie obu oddziałów Samorządowego Przedszkola w Jaślanach. Dzieci oraz wszystkie osoby zatrudnione w przedszkolu, pozostają w kwarantannie domowej.

Kwarantanna dotyczy również uczniów, którzy są rodzeństwem dzieci przedszkolnych.

Dyrektor szkoły złożył również wniosek do Sanepidu o możliwość zawieszenia zajęć dla wszystkich uczniów:

- W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną, dyrektor szkoły wystąpił z wnioskiem o opinię w sprawie zawieszenia zajęć dla wszystkich uczniów w szkole. w okresie od 11-18 września - czytamy w komunikacie szkolnym.

CZYTAJ TAKŻE: >>> Interwencje czytelników. Mieszkańcy pozbawieni telewizji, a operator nie reaguje

Dyrekcja szkoły czeka na decyzję Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Mielcu. 

>>>SPRAWDŹ WIĘCEJ WIADOMOŚCI
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe