Radni powiatowi PiS mają pomysł na wykorzystanie dużej dotacji z Rządu

  • 30.07.2020, 21:33 (aktualizacja 30.07.2020, 22:16)
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Radni powiatowi PiS mają pomysł na wykorzystanie dużej dotacji z Rządu fot. SzB Radni PiS - proponują serię inwestycji do realizacji w najbliższym czasie.
Radni powiatowy PiS zaproponowali Zarządowi Powiatu Mieleckiego do rekomendacji swoją listę najpotrzebniejszych inicjatyw, które warto zrealizować w ramach dużej dotacji dla powiatu mieleckiego z Rządu.

Radni powiatowi zaproponowali staroście mieleckiego Stanisławowi Lonczakowi następujące inicjatywy, które warto dofinansować z dotacji, jaką przyznano Powiatowi Mieleckiego z Rządu.

Lista propozycji

    • Budowa chodnika w m. Wadowice Górne przy drodze powiatowej nr 1 165 R.
    • Przygotowania dokumentacji projektowej dla budowy chodnika w m. Podole przy drodze powiatowej nr 1 184R.
    • Przygotowania dokumentacji projektowej dla kontynuacji budowy chodnika w m. Kliszów przy drodze powiatowej nr 1 143R.
    • Kontynuacja budowy chodnika przy drodze powiatowej nr 1 713R w m. Grochowe II.
    • Budowa chodnika w m. Babicha przy drodze powiatowej nr 1 144R na dł. ok. 700m.
    • Kontynuacja budowy chodnika w m. Sarnów w kierunku m. Czajkowa na dł. ok. 300m przy drodze powiatowej nr 1 139R. 
    • Budowa placu zabaw dla najmłodszych i mobilnej siłowni zewnętrznej na terenie Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczych w Mielcu.
    • Budowa parku sensorycznego na terenie Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczych w Mielcu.
    • Wsparcie finansowe na budowę drogi od m. Rzędzianowice w kierunku m. Piątkowiec w ciągu nowej drogi wojewódzkiej nr 984 stanowiącej dojazd do nowo wybudowanego mostu na Wisłoce i trasy w kierunku Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

 

- Zaproponowane przez nas działania dotyczą inwestycji w całym powiecie mieleckim, z których będą mogli korzystać mieszkańcy małych miejscowości jak i samego miasta Mielec. Głęboko wierzymy, że w tym zakresie możliwa będzie współpraca naszego klubu radnych PiS z zarządem powiatu mieleckiego kierowanym przez Starostę Stanisława Lonczaka - pisze w imieniu radnych PiS Zbigniew Tymuła. 

 


Czytaj także:


SzB

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe