Sobota. Nowe przypadki zakażenia koronawirusem

  • 11.07.2020, 18:48 (aktualizacja 12.07.2020, 08:54)
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Sobota. Nowe przypadki zakażenia koronawirusem Liczba zakażonych od początku pandemii wyniosła ponad 800 osób.
Jarosław, Przemyśl, Rzeszów, Stalowa Wola - to główne ośrodki zakażeń koronawirusem. Prawie codziennie rejestrowane są tam nowe przypadki. Od początku epidemii liczba zakażeń na Podkarpaciu przekroczyła już 800 osób. Obecnie zakażonych jest powyżej 300 osób. Większość z nich przechodzi domową kwarantannę.

Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 16 osób, 2717 poddane jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 240 osób.

Aktualnie z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest 95 osób.

Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 850 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 460 osób wyzdrowiało. Odnotowano 55 zgonów.

Kolejne 11 osób która wyzdrowiało to 8 mieszkańców powiatu jarosławskiego, 2 mieszkańców powiatu przeworskiego oraz mieszkaniec powiatu strzyżowskiego.

Nowych 9 potwierdzonych przypadków to:

  • 6 osób z powiatu jarosławskiego w tym cztery kobiety i dwóch mężczyzn ( hospitalizacje i izolacje)

  • mężczyzna z powiatu przemyskiego (izolacja)

  • mężczyzna z miasta Rzeszowa (izolacja)

  • mężczyzna z powiatu stalowowolskiego (hospitalizacja)

 


Czytaj także:


SzB

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe