Zmieniony skład komisji wyborczej w Trześni

  • 10.07.2020, 14:13 (aktualizacja 10.07.2020, 14:40)

Podziel się:

Oceń:

Zmieniony skład komisji wyborczej w Trześni Fot. AŁ Głosowanie w lokalu wyborczym w Trześni będzie bezpieczne.
W związku z wystąpieniem koronawirusa w lokalu wyborczym w Trześni, gmina Mielec musiała powołać nowe osoby do pracy w tamtejszej Obwodowej Komisji Wyborczej. Wszyscy zostali przebadani na obecność koronawirusa.

Z informacji z Urzędu Gminy w Mielcu wynika, że osoby, które pozostają w kwarantannie nie mogą brać udziału w pracach komisji. Wobec tego skład Obwodowej Komisji Wyborczej w Trześni został uzupełniony o nowe osoby.

Ze względów bezpieczeństwa przed II turą wyborów wszyscy, którzy mają zasiadać w komisji wyborczej przeszli badania na obecność koronawirusa. Wyniki są negatywne. Ponadto lokal wyborczy w Trześni został dokładnie zdezynfekowany, dlatego w niedzielę można w budynku bezpiecznie oddać swój głos.

Niektórzy pracownicy urzędu gminy Mielec, którzy mogli mieć styczność z osobą zakażoną również przeszli badania. Na dzień dzisiejszy w urzędzie nie stwierdzono żadnego przypadku zakażenia.

Przypominamy, że od 10 lipca do odwołania bezpośrednia obsługa interesantów w Urzędzie Gminy w Mielcu jest zawieszona. Więcej na ten temat pisaliśmy >>> TUTAJ
 


CZYTAJ TAKŻE:Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe