Na ten remont mieszkańcy gminy Borowa czekali wiele lat

  • 10.07.2020, 13:31

Podziel się:

Oceń:

Na ten remont mieszkańcy gminy Borowa czekali wiele lat Fot. Starostwo powiatowe w Mielcu. Droga ma być wyremontowana do końca lipca.
Droga powiatowa Gliny Wielkie – Gawłuszowice zostanie wyremontowana. Mieszkańcy Glin Małych od wielu lat czekali na modernizację tego odcinka.

Remont tej drogi był wciąż odkładany. Dodatkowo jakość nawierzchni znacznie się pogorszyła w okresie budowy przeprawy mostowej przez Wisłę w rejonie Połańca.
Mimo składanych deklaracji w poprzednich kadencjach samorządowych nie udało się jej – jak dotąd - ująć w kolejnych planach remontów dróg powiatowych.

Obecny Starosta Mielecki - Stanisław Lonczak obiecał mieszkańcom Gminy Borowa realizację tej inwestycji w 2020 roku.

Za nieco ponad 650 tysięcy złotych (658 189,00 zł) na odcinku 2,3 km zostaną wykonane prace polegające na ułożeniu warstwy wyrównawczej i ścieralnej oraz wykonane zostaną pobocza.

Wykonawcą remontu będzie Powiatowy Zarząd Dróg w Mielcu. Termin zakończenia zadania zaplanowany został na koniec lipca.

Inspekcja drogi przed remontem:

 


CZYTAJ TAKŻE:Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe