PGE Stal Mielec otwiera klasy mistrzostwa sportowego. Można już się zapisywać!

  • 17.05.2020, 20:22 (aktualizacja 17.05.2020, 20:40)
  • jz

Podziel się:

Oceń:

PGE Stal Mielec otwiera klasy mistrzostwa sportowego. Można już się zapisywać! jz PGE Stal Mielec otwiera klasy mistrzostwa sportowego w szkole Piłkarskie Nadzieje Mielec
Szkoła Piłkarskie Nadzieje we współpracy z Akademią PGE FKS Stal Mielec otwiera klasy mistrzostwa sportowego. Dzięki bliskiej współpracy obu podmiotów będzie można łączyć naukę na wysokim poziomie ze szkoleniem piłkarskim.

Co więcej na portalu:

Akademia Piłkarska PGE FKS Stal Mielec zamierza od września 2020 otworzyć oddziały piłkarskie na poziomie szkoły podstawowej i szkoły średniej.

Współpracując z Akademią Piłkarską Piłkarskie Nadzieje oddziały te będą funkcjonować w oparciu o struktury Mieleckiej Szkoły Podstawowej Piłkarskie Nadzieje oraz Liceum.

Wszystkie podania można znaleźć na stronie Akademii PGE FKS Stal Mielec klikając TUTAJ

jz

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe