Daniel Kozdęba nie żyje. Umarł Prezydent Mielca

  • 28.02.2018, 11:58 (aktualizacja 05.03.2018 18:02)
Podziel się:
Oceń:
Daniel Kozdęba nie żyje. Umarł Prezydent Mielca
Z wielkim żalem informujemy, że dziś 28 lutego odszedł Prezydent Mielca Daniel Kozdęba. Miał 41 lat.

Prezydent Mielca zmagał się z ciężką chorobą. Daniel Kozdęba urodził się 12 listopada 1976 r. w Mielcu. W 2014 roku wygrał wybory samorządowe i objął urząd Prezydenta Mielca zastępując Janusza Chodorowskiego. 

  • TAGI:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Mielczanka na emigracji
Mielczanka na emigracji 3.03.2018, 16:04
Poswiecil dla Mielca i jego mieszkancow kawalek swojego krotkiego zycia - pozostawil wiele dobrego. My poswiecmy JEMU cieple wspomnienia.Spoczywaj w spokoju, nie zapomnimy CIE.
adam
adam 1.03.2018, 20:17
niestety takie życie codziennie umierają młodzi ludzie na raka szkoda ze tez o nich się tak nie pamięta
Tomek
Tomek 1.03.2018, 18:59
Możecie być dumni z Mielca. Prezydent Kozdęba to był doskonały wybór, zmienił to miasto niesamowicie. Takiego człowieka u steru chciałbym u mnie w powiecie.
M.
M. 2.03.2018, 11:56
tylko dlaczego tak krótko... :( tyle miał jeszcze planów...
Nie będzie już drugiego takiego Prezydenta:(
matka
matka 1.03.2018, 12:30
Nie wiem co mozna w takiej chwili powiedziec, umiera taki mlody czlowiek, maz i ojciec, los jest taki niesprawiedliwy....
Była Mielczanka
Była Mielczanka 1.03.2018, 00:37
Wyrazy współczucia dla całej rodziny Pana Daniela Kozdęby!!!!!!!!!
Ktoś
Ktoś 28.02.2018, 18:43
Dzięki panu prezydentowi Kozdębie Mielec stał się nie tylko przyjaznym miastem,ale też otwartym na nowości,o których przez lata mogliśmy pomarzyć.Nie brakowało też wielu wydarzeń kulturalnych,ciekawych i uznanych artystów w naszym mieście.Żal,że odszedł tak młodo.Kondolencje dla rodziny.
Mielczanka
Mielczanka 28.02.2018, 12:42
Człowiek, którego pasja i zaangażowanie w pracę sprawiły, że mnóstwo wykształconych, młodych ludzi powróciło z wielkich miast po studiach, ponieważ w końcu Mielec stał się miejscem przyjaznym dla wszystkich. Choć trudno się pogodzić z tym, co się stało, jedno jest pewne - na zawsze pozostaniemy Mu wdzięczni. Niech spoczywa w pokoju!
pino
pino 28.02.2018, 12:15
Wyrazy współczucia dla całej rodziny, znajomych, jak i dla wszystkich Mielczan
Rafał
Rafał 28.02.2018, 12:04
Świetny gość i najlepszy prezydent jakiego miał Mielec.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------