Kontakt

Agencja Wydawniczo Rreklamowa Korso sp. z o.o.
ul. Biernackiego 1/4
39-300 Mielec

Dyrektor wydawnictwa

Anna Mokrzycka
amokrzycka@korso.pl
tel. 17 7884181

Sekretariat
sekretariat@korso.pl
tel. 17 788 41 80
fax 17 788 41 94

Biuro reklamy i ogłoszeń
Marcin Serafin
mserafin@korso.pl
tel. 510126562
tel. 17 7884192

Anna Czajkowska
aczajkowska@korso.pl
tel. 519132923
tel. 17 7884192

Sylwia Klekocińska
reklama@korso.pl
tel. 17 788 41 80
fax 17 788 41 94

REDAKCJA

Redaktor naczelna
Katarzyna Sobieniewska-Pyłka

ksobieniewska@korso.pl
tel: 17 788 41 81
kom. 506 134 208

Redaktor naczelna portalu korso.pl
Zastępca redaktor naczelnej
Monika Świetlińska

mswietlinska@korso.pl
tel. 508246990

Zastępca redaktor naczelnej
Edward Tabor
etabor@korso.pl
tel. 17 7884185

Szymon Burek
sburek@korso.pl
tel. 17 7884187

Arkadiusz Łysoń
alyson@korso.pl
tel. 17 7884188

Małgorzata Skóra
dziennikarz
mskora@korso.pl

  • TAGI: