Paryż w Mielcu

  • 21.08.2017, 05:30
Paryż w Mielcu I. Ratusińska
"Paryż w piątek 13 – tego" Joanny Duszkiewicz z Chrząstowa to kolejna książka czytana podczas sobotnich spotkań z lokalną literaturą w "Cukierni u Borowskiej".

Organizatorka zaprosiła tym razem zespół Senior Show, który działa przy mieleckim Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Panie Maria Sowińska, Magdalena Kriger, Elżbieta Plata i Cecylia Lipa wystąpiły z programem piosenek francuskich, w strojach nawiązujących do stylu paryskiego. Przeniosły w ten sposób słuchaczy do Paryża, gdzie rozgrywa się akcja prezentowanej książki. Wybrane przez autorkę fragmenty tekstu, które odczytały lektorki, przeplatane były przerywnikami muzycznymi.

Organizatorka spotkania, Halina Liberadzka - Kozak, wręczyła autorce dyplom uznania od Mieleckiej Grupy Niezrzeszonych Prozaików za wrażenia pozostawione po lekturze.

Nie zabrakło też czasu na dyskusję. Joanna Duszkiewicz odpowiadała na liczne pytania zgromadzonej publiczności i rozdawała wszystkim pamiątkowe długopisy. Poprosiła także, aby każdy z uczestników spotkania napisał na kartce swoje nazwisko. Zebrała wszystkie kartki do koszyczka i poprosiła organizatorkę spotkania o wylosowanie osoby, która otrzyma darmowy egzemplarz czytanej książki "Paryż w piątek 13 - tego" wraz z autografem.

Kolejne spotkanie odbędzie się już 2 września, tym razem autorka Halina Liberadzka - Kozak udostępni swoją książkę dla młodzieży "Biżuteria prababci Adeli".

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe