[FOTO] Literacko i muzycznie

  • 9.05.2017, 23:32
  • Arkadiusz Łysoń
[FOTO] Literacko i muzycznie I. Ratusińska
Już po raz drugi Mielecka Grupa Niezrzeszonych Prozaików oraz miłośnicy literatury spotkali się w sobotnie popołudnie na wspólnym czytaniu w „Cukierni u Borowskiej”.

Na spotkaniu 6 maja można było usłyszeć opowiadanie „Tajemniczy rower” Haliny Liberadzkiej – Kozak w wykonaniu: Cecylii Lipy, Barbary Rdzak, Maryli Karaś i Barbary Wiącek.

Czytaniu towarzyszyła odpowiednia oprawa muzyczna, o którą zadbał tym razem zespół „Łódź Piotrowa” pod kierunkiem Jana Robaka. Zaśpiewały dla zebranych członkinie zespołu: Anita Działo, Sylwia Dyduła, Wiktoria Dereń i Aleksandra Wiącek. 

- Spotkania MGNP będą już stałą atrakcją w ”Cukierni u Borowskiej” - powiedziała Halina Liberadzka – Kozak. - Będzie tu można usłyszeć utwory naszych rodzimych prozaików, którzy otworzą swoje książki, by w zaciszu kameralnej atmosfery przeczytać historie swoich bohaterów stworzone w oparciu o fakty, wyobraźnię, wspomnienia - dodała.

Autorka wydała już jedną książkę papierową i 13 e- booków, dostępnych w księgarniach internetowych.

Organizatorzy serdecznie zapraszają autorów i miłośników literatury na kolejne spotkanie w pierwszą sobotę czerwca.

Arkadiusz Łysoń

Zdjęcia (22)

Podpięte galerie zdjęć:
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe