Reklama

Reklama

W bagażu przewoził Złoto Bałtyku

Opublikowano: 11 sierpnia 2019 10:04
Autor: BW

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

z-podkarpacia Obywatel Gruzji usiłował nielegalnie przewieźć przez naszą granicę sporych rozmiarów bryłę bursztynu. Zatrzymano go na przejściu w Medyce.

Reklama

Funkcjonariusze KAS z Oddziału Celnego w Medyce udaremnili przemyt okazałej bryły nieoszlifowanego bursztynu o wadze przeszło 809 gramów, którego wartość szacować można na 20 000 zł. „Złoto Bałtyku" przewoził bez zgłoszenia w swoim bagażu 54-letni obywatel Gruzji, który wyjaśnił, że bursztyn zakupiony został w Kijowie, w celach leczniczych. Wobec mężczyzny wszczęte zostało postępowania karne skarbowe, a na poczet grożącej kary grzywny zajęto środki pieniężne w wysokości 1300 zł.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.