Reklama

Reklama

Podkarpackie. Pożar pustostanu z niewybuchami w środku

Opublikowano: 22 listopada 2020 20:41
Autor: DJ/JT

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

z-podkarpacia Stary pustostan stanął w ogniu, który błyskawicznie się rozprzestrzeniał. Walka z ogniem przybyłych na miejsce 4 zastępów straży pożarnej trwała przez kilka godzin.

Reklama

Budynek spłonął niemal doszczętnie. Jak się okazało w  jego środku  były niewybuchy, które na szczęście nie eksplodowały.

Sam budynek nie miał przyłączonej linii energetycznej i nie mógł zapłonąć choćby z powodu zwarcia czy wyładowania elektrycznego. Policja podejrzewa...
CZYTAJ WIĘCEJ>>>

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.