Reklama

Reklama

Życie na poboczu

Opublikowano: 11 listopada 2016 05:01
Autor: mp

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Poboczem ruchliwej drogi wojewódzkiej dochodzą do przystanków autobusowych mieszkańcy Partyni. „Przyjemność” ta nie omija również dzieci, których bezpieczeństwo, zdaniem rodziców, zagrożone jest najbardziej. – Od lat nie możemy doczekać się w tym miejscu chodnika, a samorządy, do których zwracamy się o pomoc, jedynie odbijają piłeczkę – mówią nasi czytelnicy.

Reklama

Brak chodników przy drodze wojewódzkiej nr 984 nie od dziś daje się we znaki mieszkańcom gminy Radomyśl Wielki. Ci przekonują jednak, że to właśnie w rejonie Partyni potrzeba wybudowania traktów dla pieszych jest najbardziej paląca. – Idąc każdego dnia na przystanek i z przystanku, nasze dzieci przechodzą obok działających tu firm. Nie trzeba chyba mówić, że ruch w ich rejonie jest duży, a przez drogę przewija się cała masa tirów – złoszczą się czytelnicy. I dodają: - Z prośbą o budowę chodnika zwracaliśmy się i do urzędu miasta, i do urzędu marszałkowskiego. Z jednego odsyłano nas jednak do drugiego i odwrotnie.

Więcej w 45 numerze Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.