Reklama

Reklama

Zawody strażackie gminy Czermin

Opublikowano: 9 września 2019 23:23
Autor: KR

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci W Gminnych Zawodach Sportowo-Pożarniczych Jednostek OSP Gminy Czermin udział wzięło 8 drużyn, w tym dwie z Czermina. Były to (alfabetycznie):1. OSP Czermin I,2. SP Czermin II,3. OSP Dąbrówka Osuchowska,4. OSP Łysaków,5. OSP Otałęż,6. OSP Trzciana,7. OSP Wola Otałęska,8. OSP Ziempniów.

Reklama

Miejsca na podium:
I miejsce: OPS Łysaków
II miejsce: OSP Czermin I
III miejsce: OSP Czermin II


W Powiatowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych udział wezmą dwie pierwsze drużyny, czyli OSP Łysaków oraz OSP Czermin I.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.