Reklama

Reklama

Warsztaty świąteczne

Opublikowano: 7 grudnia 2019 20:35
Autor: BW

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci W następną niedzielę (15 grudnia) w SCK odbędą się warsztaty, na których stworzysz własnoręcznie wykonaną ozdobę świąteczną. Swoim dziełem możesz ozdobić własny dom lub sprezentować go bliskiej osobie.

Reklama

Już po raz trzeci w Domu Kultury SCK organizowane są rodzinne świąteczne warsztaty twórcze. Plastyczki, Małgorzata Waga-Zając i Agnieszka Szala-Jagiełło zapraszają dzieci z rodzicami lub opiekunami na wspólne tworzenie ozdób świątecznych: kolorowych bombek, łańcuchów, świecidełek.
Materiały potrzebne do wykonywania ozdób zapewnia Dom Kultury.
Udział w warsztatach jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia na warsztaty należy kierować do Działu Organizacji Imprez Artystycznych – nr tel. 17 5835639. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.